سبد مقایسه (0)

مقایسه

نگاهی به نمایشگاه بین المللی اصفهان (پاییز 1395)

 

با شروع فصل زیبای پاییز در ماه آبان سال 1395 نمایشگاه بین المللی موبایل ،کامپیوتر و صنایع وابسته در کلان شهر اصفها برگزار شد که در این نمایشگاه از محصولات جدید خود رونمایی کرد .
با گذر زمان و شناخته تر شدن این برند نوپا در کشور ایران ، استقبال از محصولات این کمپانی رو به افزایش بوده و به دلیل قیمت مناسب گوشی ها و کیفیت بالای آنها، مخاطبین خاص خود را جذب کرده و مورد توجه عموم مردم قرار گرفته است
در این راستا شرکت اینجو با برنامه ریزی تبلیغاتی برای معرفی کالاها در کشور ایران ، هماهنگ با رونمایی در سایر کشورهای اروپایی ، بر آن شد تا در تمامی نمایشگاه های صنعت موبایل و کامپیوتر در جمهوری اسلامی ایران شرکت و جدیدترین دست آورد های این کمپانی را در معرض نمایش عموم قرار دهد . 
در هفته های گذشته ، در ماه آبان ، نمایشگاهی در کلان شهر اصفهان برگزار شد که در ادامه محصولات رونمایی شده در این نمایشگاه را معرفی خواهیم کرد


.

در این نمایشگاه محصولات جدید innjoo با نام های تجاری اینجو مکس 3 ، فایر 3 و halo x به صورت رسمی معرفی و در معرض نمایش عموم قزار گرفت.
 


با تشکر از تمام مردم عزیز کلان شهر اصفهان که گروه آسا ، نماینگی رسمی اینجو را در نمایشگاه این شهر حمایت کرده و از محصولات این کمپانی ، استقبال کردند .

نظرات کاربران

Alireza

7:34 بعداز ظهر 1395/09/05

سلام . نمایندگی این شرکت کجای اصفهانه

کاربر گرامی، لطفا نظر خود را صرفا در مورد همین پست و به فارسی تایپ نمائید

فیلد های ضروری را پر کنید.
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید
متن پیام را وارد نکرده اید
کد امنیتی را وارد کنید
در حال بارگذاری ...